eenbeetjegeluk.nl op Japanmarkt 24 mei 2026 in Leiden

Goed nieuws voor liefhebbers van Japanse cadeautjes, kawaii items en bijzondere gelukscadeautjes: op zondag 24 mei staat eenbeetjegeluk.nl op de gezellige Japanmarkt in Leiden!

De jaarlijkse Japanmarkt aan het Rapenburg staat volledig in het teken van de Japanse cultuur. Je vindt er kraampjes met Japanse kunst, manga, anime, kimono’s, kawaii-accessoires, lekkernijen, cosplay en nog veel meer. Een perfecte dag voor iedereen die van Japan houdt of gewoon lekker wil rondstruinen langs bijzondere kraampjes.

Onze Japanse artikelen mee naar Leiden 

Speciaal voor deze markt nemen wij onze Japanse collectie mee! Denk aan leuke kawaii spulletjes, Japanse gelukshangertjes, schattige cadeautjes en andere bijzondere vondsten.

Veel van deze artikelen zijn ook te vinden op onze Vintedpagina:

👉 Bekijk onze Japanse items op Vinted

Praktische informatie

📍 Locatie: Rapenburg, Leiden
🗓️ Datum: Zondag 24 mei 2026
🕛 Tijd: 12:00 – 17:00 uur
🎟️ Toegang: Gratis

De Japanmarkt wordt georganiseerd door Japanmuseum SieboldHuis en trekt ieder jaar 

veel bezoekers uit heel Nederland. Het evenement vindt plaats langs één van de mooiste grachten van Leiden en heeft altijd een gezellige en sfeervolle uitstraling.

Beleef Japan in Leiden 🌸

Tijdens de markt kun je kennismaken met allerlei kanten van de Japanse cultuur. Van traditionele kunst en bonsai tot moderne popcultuur zoals anime en cosplay — er is voor jong en oud genoeg te beleven. Vaak zijn er ook demonstraties, workshops en muziekoptredens.

Wij hebben er ontzettend veel zin in en hopen jullie daar te zien!

Tot zondag 24 mei in Leiden

Terug naar blog